Klampiarske práce

Naša spoločnosť vám ponúka aj profesionálne služby v oblasti klampiarskych a pokrývačských prác, o čom svedčia naše referencie v podobe mnohých zrealizovaných rekonštrukcií striech a rodinných domov. Neváhajte sa na nás obrátiť aj v prípade špecifických požiadaviek a vzhľadom k našim dlhoročným skúsenostiam určite nájdeme riešenie, ktoré vám bude plne vyhovovať.

Ponúkame vám klampiarske práce všetkého druhu v Žiline, ale aj širokom okolí.. Zrealizujeme vám napríklad oplechovanie strechy, namontujeme odkvapy či žľaby. Našou prednosťou je, že používame len naozaj kvalitné materiály od popredných výrobcov, žiadne lacné alternatívy, ktoré po pár rokoch budete musieť kompletne vymeniť!

Ďalším dôležitým prvkom vašej stavby je aj strecha, a to nielen kvôli estetickému zážitku. Ak je totiž tento element položený nesprávne, môže v konečnom dôsledku na budove spôsobiť naozaj veľké škody. Predíďme týmto nepríjemnostiam spoločne a pustíme sa do práce, ktorá bude odvedená viac než kvalitne. Verte, že v klampiarskych a pokrývačských prácach sa na náš tím môžete plne spoľahnúť. Vo všetkom vám vždy ochotne poradíme a spoločne dospejeme k riešeniu, ktoré vám bude plne vyhovovať.

Žiadosť o nezáveznú cenovú kalkuláciu