Malé stavby

Keďže naša spoločnosť je odborníkom v oblasti stavebníctva, okrem uskutočňovania veľkých projektov vám vieme poskytnúť aj kompletné služby a servis v realizácii menších stavieb ako sú napríklad krby, terasy, ploty, altánky, chaty, záhradné domčeky či garáže.

Pretože každý projekt, nehľadiac na jeho veľkosť alebo zložitosť,  je pre nás rovnako dôležitý a vždy sa budeme snažiť o jeho čo možno najkvalitnejšie a najlepšie spracovanie. Nezáleží na tom, či pôjde o robotu na deň či mesiac alebo či bude vaša investícia do daného projektu niekoľko desiatok alebo niekoľko tisícok eur. Vnímame to totiž tak, že každá zákazka je pre nás novou výzvou a aj vďaka nim sa môžeme neustále zlepšovať a posúvať vpred.

Naši odborníci s vami ochotne prekonzultujú všetky vaše priania a navrhnú ideálne riešenie, ktoré bude spĺňať všetky vaše požiadavky a taktiež všetky potrebné stavebné normy a povolenia. Kvalitná a rýchla robota je u nás samozrejmosťou a preto sa nemusíte báť, že vám váš výhľad bude dlhodobo kaziť nedokončený alebo odfláknutý projekt.

JUKA stavby s.r.o sa hlásia k vašim službám a sú pripravené zrealizovať aj vaše najtajnejšie projekty! Pre všetky potrebné informácie nás neváhajte kontaktovať alebo navštíviť priamo v Žiline.

Žiadosť o nezáveznú cenovú kalkuláciu