Obklady, dlažby a podlahy

Ak sa vám už vaša súčasná podlaha nepáči alebo je poškodená, neváhajte a pustite sa do jej rekonštrukcie. Jej správnym výberom totiž ovplyvníte celkovú atmosféru vášho interiéru. No pozor – i keď patríte medzi domácich kutilov, pri takomto type rekonštrukcie je lepšie obrátiť sa na odborníkov. Tí naši vám na želanie pripravia a zabezpečia pokládku vašej vysnenej plávajúcej podlahy, keramickej alebo zámkovej dlažby, obkladu, rustikálneho obkladu a taktiež garantujú profesionálne osadenie záhradných obrubníkov alebo inej alternatívy, pre ktorú sa rozhodnete. Profesionálne obklady a pokládky ponúkame v Žiline, ale aj ďalekom okolí.

Nezabúdajte, že každá dlažba a každý obklad – najmä ten, ktorý obsahuje atypické dekoračné prvky, musí byť vopred starostlivo rozvrhnutý, aby sa dodržala plánovaná línia. Výsledky takýchto prác zvyčajne majú plniť svoju úlohu aj niekoľko desiatok rokov a preto by ste si na ich realizáciu mali zabezpečiť niekoho, kto sa v tejto problematike skutočne vyzná a prácu odvedie kvalitne. A práve v tom sa môžete spoľahnúť na nás a našich odborníkov, ktorí vám s radosťou pomôžu nielen so samotnou realizáciou, ale i s výberom najvhodnejšieho povrchu.

A koľko vás to celé bude stáť? Treba si uvedomiť, že profesionálny obkladač vám výslednú sumu nevyčísli len tak z hlavy. Úlohu tu zohráva množstvo faktorov – od druhu pokládky cez samotný podklad, plochu, materiál, použité komponenty, čas… preto ak máte záujem o čo najpresnejšiu cenovú ponuku, príďte sa informovať osobne alebo zavolajte našich pracovníkov na nezáväznú obhliadku priamo na konkrétne miesto, ktoré sa chystáte rekonštruovať.

Žiadosť o nezáveznú cenovú kalkuláciu