Kompletné rekonštrukcie

Ako odborníci, dlhoročne pôsobiaci v oblasti stavebníctva, vám vieme pomôcť s kompletnou rekonštrukciou vašich bytových či nebytových priestorov, rodinných domov a podobne.

V našom odbore sme sa zatiaľ nestretli so zákazkou, ktorú by sme hravo a s nadhľadom nezvládli – neváhajte sa na nás preto obrátiť s akýmkoľvek stavebným zadaním. K dispozícii máme odborný personál, zabezpečíme potrebný materiál, nič nám teda nebráni v rýchlej a kvalitnej prerábke danej stavby na priestor vašich snov.

Našimi klientmi sú najčastejšie ľudia, ktorí chcú zlepšiť kvalitu svojho súčasného bývania, dokončiť holobyt alebo si jednoducho želajú rekonštrukciu stavby pre ich osobné či investičné zámery. Ak sa na ich mieste vidíte aj vy, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si nezáväzné stretnutie.

Nemáte k dispozícii projektovú dokumentáciu? Žiaden problém, na vyžiadanie vám ju pripravíme – chceme totiž, aby ste mali o vašej rekonštrukcii detailný prehľad a aby ste na túto dôležitú etapu vášho života nespomínali len ako na obdobie plné stresu a chaosu.

Žiadosť o nezáväznú cenovú kalkuláciu