Sadrokartonárske práce

Taktiež sa zaoberáme montážou sadrokartónu a sadrokartónových podhľadov.
Montáž sadrokartónu ponúka veľa výhod.

Je to oproti iným stavebným systémom veľmi rýchly a čistý proces, pri ktorom sa vyžaduje minimum vody. S tým sú spojené výhody, napríklad možnosť skôr maľovať, pokladať podlahu a tiež sa nám nevytvárajú podmienky pre plesne, naopak sadrokartóny a použité tmeliace prípravky pri suchej výstavbe pôsobia protiplesňovým efektom.

V sadrokartónových konštrukciách napríklad ako sú sadrokartónové priečky, sadrokartónové podhľady sa dajú veľmi ľahko inštalovať rozvody elektrických zariadení či vody bez nepríjemného a zbytočného sekania do muriva. Ďalšia veľmi užitočná vlastnosť spojená s montážou sadrokartónových systémov je vyššia zvuková a tepelná izolácia, ktorá šetrí miesto čo nám dovoľuje zväčšiť napríklad jednotlivé miestnosti v danom objekte.

Bohaté skúsenosti so sadrokartónovým materiálom uplatňujeme pri realizácii najrôznejších drobných aj rozsiahlejších zákaziek. S pomocou sadrokartónu dokážeme zmeniť dispozičné riešenie domov, bytov, zníženie stropu a bodové osvetlenie na čo slúži sadrokartónový strop, premeniť podkrovné priestory, vybudovať krásnu kúpeľňu namiesto pôvodnej umakartovej či realizovať ďalšie prestavby na želanie zákazníka.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam veľmi dobre vieme ako na montáž sadrokartónu, preto sme schopní vyhovieť vašim špeciálnym požiadavkám na montáž sadrokartónu v interiéri.Ku každej realizácii pristupujeme s rešpektom k požiadavkám zákazníka a zároveň sa snažíme, aby všetky sadrokartónové prvky v interiéri zodpovedali moderným trendom.

Našim cieľom je, aby sadrokartónové steny, ktoré sme vytvorili, ako sú aj sadrokartónové priečky, alebo stropy, ktoré delia určitý priestor vášho bývania spĺňali predovšetkým účel a boli podľa vašich požiadaviek.

Máte záujem o vytvorenie sadrokartónovej priečky, alebo sadrokartónových podhľadov, či stropov? Neváhajte nás kontaktovať.

Žiadosť o nezáväznú cenovú kalkuláciu