Prístavby a nadstavby

Pri súčasnej vysokej cene nehnuteľností a malom množstve voľných stavebných pozemkov je jedným z výhodných riešení práve prístavba alebo nadstavba na už existujúci objekt, napríklad na rodičovský dom. Zastávate názor, že život je zmena a začínate nad takouto možnosťou bývania reálne uvažovať? Neváhajte sa so svojou ideou obrátiť na nás, pretože my vám pomôžeme splniť si aj tie najtajnejšie sny!

V tejto oblasti vám dokážeme zabezpečiť kompletný servis a služby od naprojektovania až po samotné dokončenie vašej stavby, v prípade potreby taktiež vybavíme stavebné povolenie alebo iné nevyhnutné dokumenty. Samozrejme, pracujeme len s vysoko kvalitným materiálom, ktorý spĺňa všetky potrebné normy a tak sa nemusíte báť prípadných reklamácií či iných zbytočných nepríjemností. Garantujeme vám, že spoločne vždy prídeme na optimálne riešenie, pretože naším prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka, ktorý nás bude vďaka svojej pozitívnej skúsenosti odporúčať aj ďalej.

Presvedčte sa o našich kvalitách a nechajte sa inšpirovať / viesť profesionálmi, pôsobiacimi na trhu už viac ako 15 rokov. Neváhajte nás kontaktovať alebo navštíviť priamo v Žiline.

Žiadosť o nezáväznú cenovú kalkuláciu