Novostavby na predaj 349.000€

Ponúkame  na predaj moderné novostavby – HOLODOMY- dvojpodlažné rodinné domy s pultovou strechou, terasou a vlastnou záhradou za domom a pozemkom pre parkovanie 3 áut pred domom. Dvojpodlažné rodinné domy sa nachádzajú v atraktívnej novovybudovanej lokalite  v  časti Hôrky s názvom Nové Hôrky, v obci Trenčianske Jastrabie, len na skok od obchodných reťazcov mesta Trenčín vzdialeného cca. 8 km. Obec sa vyznačuje  veľmi dobrou občianskou vybavenosťou – nachádza sa tu základná i materská škola, zdravotné stredisko, záhradné centrum, rôzne iné obchody, potraviny, lekáreň, pošta, detské ihriská, zastávky autobusu.  Lokalita Hôrky je tichá, v príjemnom prostredí prírody. Rodinné domy sú situované na konci ulice s výhľadom na Inovec. Za domami sa už nenachádzajú ďalšie domy a ani nebudú. Výhodou lokality je bezproblémová dopravná dostupnosť na diaľnicu. Nádherná príroda v okolí, v blízkosti sú jazerá ideálne na oddych alebo rybolov. K domom vedie asfaltová prístupová cesta.

Komfortná veľkosť pozemkov 577 m2 a dômyselná dispozícia robia z týchto domov ideálne miesto na príjemné rodinné bývanie pre mladé rodiny s deťmi. Pozemky sú rovinaté a slnečné.
5-izbové rodinné domy majú úžitkovú plochu 214,70m2, zastavanú plochu 138m2, 2x balkón 11 a 7 m2 z oboch strán + terasa 30 m2.

STAV:
Dokončené novostavby v štádiu holodom, začíname kolaudovať! Vo vnútri sa práve dorábajú sadrokartónové stropy na prízemí, nakoľko sú predpripravené bodové svietidlá. Montujú sa zásuvky a vypínače. Vnútorná maľovka základná – biela. Domy sú napojené na obecnú vodu a ostatné IS – elektrina, plyn. Kúrenie je momentálne elektrickými kotlami, ale technické miestnosti sú pripravené tak, že sa dajú napojiť tepelné čerpadlá alebo plynové kotly.
– v celých domoch sú podlahové kúrenia a dodatočne krby
– na domoch je predpríprava na vonkajší kamerový systém (4kamery) + svietidlá
– parapety na všetkých oknách vrátane balkónov
– na všetkých oknách sú zabudované skrinky s prípravou na montáž elektrických žalúzií
– farba domov je biela a vonkajšie stĺpy pri vchodových dverách aj na terase + časti fasády možno dať do inej farby alebo zvoliť vhodný obklad podľa výberu nového majiteľa
Na pozemkoch je možná vŕtaná studňa s pitnou vodou.
V prípade dohody je možné dokončenie do štádia štandard.

Tieto moderné novostavby sú postavené z tehly Leier + zateplenie. Strecha – strešný hydroizolačný systém fatrafol.
Domy sú zabezpečené modernými bezpečnostnými dverami. Okná sú plastové, 6-komorové s izolačným trojsklom.
Okná aj dvere sú vo farbe orech.
Domy sú napojené na všetky inžinierske siete.

DISPOZÍCIA DOMOV:
1 NP:
Zádverie so šatníkom a technickou miestnosťou
Vstupná hala so schodiskom
Veľká slnečná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou ( až 46 m2) a vstupom na terasu
Spálňa alebo hosťovská izba
Kúpeľňa

2 NP:
Hala so šatníkom
2x detská izba
Spálňa
Kúpeľňa
2x balkón

VONKAJŠIE ÚPRAVY:
Terénne úpravy pred a za domom (zrovnanie terénu).