Novostavby na predaj 349.000€

Ponúkame  na predaj modernú novostavbu– dvojpodlažný rodinný dom s pultovou strechou, terasou a vlastnou záhradou za domom a pozemkom pre parkovanie 3 áut pred domom. Dvojpodlažný rodinný dom sa nachádza v atraktívnej novovybudovanej lokalite  v  časti Hôrky, v obci Trenčianske Jastrabie, len na skok od obchodných reťazcov mesta Trenčín vzdialeného cca. 10 km. Je to veľmi vyhľadávaná lokalita.  Obec sa vyznačuje  veľmi dobrou infraštruktúrou, nachádza sa tu základná i materská škola, zdravotné stredisko, obchody, potraviny, lekáreň, pošta, rôzne služby, zastávka autobusu aj vlaku. Lokalita je tichá, v príjemnom prostredí prírody. Rodinný dom je situovaný na konci ulice s výhľadom na Inovec. Za domom sa už nenachádzajú ďalšie domy. Výhodou lokality je bezproblémová dopravná dostupnosť na diaľnicu.

Komfortná veľkosť pozemku 577 m2 a dômyselná dispozícia robia z tohto domu ideálne miesto na príjemné rodinné bývanie pre mladé rodiny s deťmi aj seniorov.
5 izbový rodinný dom  s úžitkovou plochou 174,70m2  so zastavanou plochou 115,55 + 2x balkon 11 a 7 m2 z oboch strán + terasa 29 m2 s čiastočným zastrešením stojí na peknom slnečnom a rovinatom pozemku.

STAV:
Dom je momentálne v štádiu dokončená  hrubá stavba, s oknami a takmer dokončenou terasou. Dom bude dokončený do štádia holodom, tzn.: dokončené všetky rozvody elektriky (vrátane zásuviek a vypínačov), vody, odpadu, plynu a podlahového kúrenia, vrátane plynového kotla, omietky, základná biela maľovka.
V prípade dohody je možné dokončenie na kľúč.
Táto moderná novostavba je postavená z  tehly Porotherm, zateplenie polystyren. Strecha je drevo + betón a  strešný hydroizolačný systém fatrafol. Stropy sadrokartonové + izolácia.
Dom je zabezpečený modernými bezpečnostnými  dverami. Okná sú plastové, 6 komorové s izolačným trojsklom. Okná aj dvere sú vo farbe orech.
Dom je napojený na IS:obecná voda, plyn, elektrika a žumpa. Vykurovanie a TUV:plynový  kotol so vstavaným zasobníkom a digitálnym termostatom, prípadne elektrický, alebo tepelné čerpadlo.  Kúrenie v celom dome-podlahové+krb.

DISPOZÍCIA DOMU:

1 NP:
Zádverie so šatníkom a technickou miestnosťou
Vstupná hala so schodiskom
Veľká slnečná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou ( až 46 m2) a vstupom na terasu
Spálňa, alebo hosťovská izba
Kúpeľňa

2 NP:
Hala so šatníkom
2x detská izba
Spálňa
Kúpeľňa
2x balkón

VONKAJŠIE ÚPRAVY:
Terénne úpravy pred a za domom (zrovnanie terénu). Spevnená plocha pre parkovacie státie a chodník pred domom, za domom vybetónovaná terasa. Možnosť vlastnej studne.

LOKALITA – rodinné domy sú situované v novej tichej lokalite obce Trenčianske Jastrabie.

MOŽNÝ ODPOČET DPH

Odporúčame vidieť! Bližšie informácie o materiáloch a technológiách Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí.