Služby

Zatepľovacie práce ŽilinaZateplenie

Naša spoločnosť vám ponúka záruku dlhoročnej skúsenosti, špičkovej odbornosti a kvalitných referencií od množstva spokojných zákazníkov z blízkeho i ďalekého okolia.
Zastávame názor, že na úspešné zvládnutie jednotlivých technologických procesov je potrebná nielen teoretická znalosť problematiky, ale hlavne mnohoročná skúsenosť v danom odbore. A práve preto je náš tím pracovníkov tvorený iba naozaj skúsenými odborníkmi s dlhoročnou praxou v oblasti zatepľovania budov. V tejto oblasti sme samozrejme aj certifikovaní a tak si môžete byť istí, že akákoľvek služba, ktorú vám ponúkame, bude do bodky spĺňať všetky predpísané štandardy a vaše požiadavky.


Rekonštrukčné práce v Žiline
Kompletné rekonštrukcie

Ako odborníci, dlhoročne (a intenzívne) pôsobiaci v oblasti stavebníctva, vám vieme pomôcť s kompletnou rekonštrukciou vašich bytových i nebytových priestorov, rodinných domov, striech alebo iných stavieb a taktiež s dokončovaním holobytov. Neexistuje práca v našom odbore, ktorú by sme hravo nezvládli, neváhajte sa preto na nás obrátiť s akýmkoľvek stavebným problémom / zadaním.
Nemáte k dispozícii projektovú dokumentáciu? Žiaden problém, na vyžiadanie vám ju pripravíme – chceme totiž, aby ste mali o vašej rekonštrukcii detailný prehľad a aby ste na túto dôležitú etapu vášho života nespomínali len ako na obdobie plné stresu a chaosu.


Rodinné domy na kľúč ŽilinaStavba rodinných domov na kľúč

Táto ekonomická alternatíva bývania sa stáva čoraz populárnejšou už aj v našich končinách a vďaka narastajúcemu množstvu zákaziek je aj relatívne cenovo dostupným riešením ako pre mladé páry, tak i pre viacčlenné a viacgeneračné rodiny.
Naša spoločnosť umožňuje klientom aj naďalej sa nerušene venovať svojim každodenným povinnostiam s vedomím, že všetky dôležité činnosti za nich zariadime my. Prakticky to pre vás teda znamená, že po osobnej konzultácii s vami zabezpečíme služby, súvisiace s výberom pozemku a tiež zvolenie správneho projektu domu tak, aby do bodky spĺňal vaše predstavy o ideálnom bývaní. Každá stavba rodinného domu je totiž odlišná a vyžaduje si osobitý prístup a naša firma vám pri výstavbe vášho domu na kľúč ponúka jednoznačne ten najlepší servis.


 

Rodinné domy na kľúčPrístavby a nadstavby

Ak si myslíte, že život je zmena a pohrávate sa s myšlienkou zväčšiť priestor vašej stavby nejakou prístavbou alebo nadstavbou, neváhajte sa s vašou ideou obrátiť na nás. V tejto oblasti vám vieme zabezpečiť kompletný servis a služby od naprojektovania až po úplné dokončenie. Garantujeme vám, že spoločne prídeme na optimálne riešenie, pretože spokojnosť zákazníka je naším prvoradým cieľom. Presvedčte sa o našich kvalitách a nechajte sa inšpirovať / viesť profesionálmi, pôsobiacimi na trhu už viac ako 9 rokov..


Obklady, dlažby a podlahy

Naši odborníci vám na želanie pripravia a zabezpečia pokládku vašej vysnenej plávajúcej podlahy, keramickej alebo zámkovej dlažby, obkladu, rustikálneho obkladu a taktiež garantujú profesionálne osadenie záhradných obrubníkov alebo inej alternatívy, pre ktorú sa rozhodnete.
Každá dlažba a každý obklad – najmä ten, ktorý obsahuje atypické dekoračné prvky, musí byť vopred starostlivo rozvrhnutý, aby sa dodržala plánovaná línia. Výsledky takýchto prác zvyčajne majú plniť svoju úlohu aj niekoľko desiatok rokov a preto by ste si na ich realizáciu mali zabezpečiť niekoho, kto sa v tejto problematike skutočne vyzná a prácu odvedie kvalitne. A práve v tom sa môžete spoľahnúť na nás a našich odborníkov, ktorí vám s radosťou pomôžu nielen so samotnou realizáciou, ale i s výberom najvhodnejšieho povrchu.


 

Klampiarske a pokrývačské práce

Naša spoločnosť vám ponúka aj profesionálne služby v oblasti klampiarskych a pokrývačských prác, o čom svedčia naše referencie v podobe mnohých zrealizovaných rekonštrukcií striech a rodinných domov. Neváhajte sa na nás obrátiť aj v prípade špecifických požiadaviek a vzhľadom k našim dlhoročným skúsenostiam určite nájdeme riešenie, ktoré vám bude plne vyhovovať.
Strešná krytina je dôležitým prvkom každej stavby a to nielen z estetickej stránky – ak je totiž položená nesprávne, môže v konečnom dôsledku spôsobiť naozaj veľké škody. Predíďme týmto nepríjemnostiam spoločne a pustime sa do práce, ktorá bude odvedená viac než kvalitne. Verte, že v klampiarskych prácach sa na náš tím môžete plne spoľahnúť.

 


Malé stavby

Keďže pôsobíme v oblasti stavebníctva, okrem veľkých projektov vám vieme poskytnúť aj kompletné služby a servis v realizácii menších stavieb ako sú napríklad krby, terasy, ploty, altánky, chaty, záhradné domčeky či garáže.
Každý projekt, nehľadiac na jeho veľkosť alebo zložitosť, je totiž pre nás rovnako dôležitý a vždy sa budeme snažiť o jeho čo možno najkvalitnejšie a najlepšie spracovanie. Pretože každá zákazka je pre nás novou výzvou a aj vďaka nim sa môžeme neustále zlepšovať a posúvať vpred.