Služby

 

Zatepľovacie práce ŽilinaZateplenie

Naša spoločnosť vám ponúka záruku dlhoročnej skúsenosti, špičkovej odbornosti a kvalitných referencií od množstva spokojných zákazníkov z blízkeho i ďalekého okolia.
Zastávame názor, že na úspešné zvládnutie jednotlivých technologických procesov je potrebná nielen teoretická znalosť problematiky, ale hlavne mnohoročná skúsenosť v danom odbore. A práve preto je náš tím pracovníkov tvorený iba naozaj skúsenými odborníkmi s dlhoročnou praxou v oblasti zatepľovania budov. V tejto oblasti sme samozrejme aj certifikovaní a tak si môžete byť istí, že akákoľvek služba, ktorú vám ponúkame, bude do bodky spĺňať všetky predpísané štandardy a vaše požiadavky.


Rekonštrukčné práce v Žiline
Kompletné rekonštrukcie

Ako odborníci, dlhoročne (a intenzívne) pôsobiaci v oblasti stavebníctva, vám vieme pomôcť s kompletnou rekonštrukciou vašich bytových i nebytových priestorov, rodinných domov, striech alebo iných stavieb a taktiež s dokončovaním holobytov. Neexistuje práca v našom odbore, ktorú by sme hravo nezvládli, neváhajte sa preto na nás obrátiť s akýmkoľvek stavebným problémom / zadaním.
Nemáte k dispozícii projektovú dokumentáciu? Žiaden problém, na vyžiadanie vám ju pripravíme – chceme totiž, aby ste mali o vašej rekonštrukcii detailný prehľad a aby ste na túto dôležitú etapu vášho života nespomínali len ako na obdobie plné stresu a chaosu.


Rodinné domy na kľúč ŽilinaStavba rodinných domov na kľúč

Táto ekonomická alternatíva bývania sa stáva čoraz populárnejšou už aj v našich končinách a vďaka narastajúcemu množstvu zákaziek je aj relatívne cenovo dostupným riešením ako pre mladé páry, tak i pre viacčlenné a viacgeneračné rodiny.
Naša spoločnosť umožňuje klientom aj naďalej sa nerušene venovať svojim každodenným povinnostiam s vedomím, že všetky dôležité činnosti za nich zariadime my. Prakticky to pre vás teda znamená, že po osobnej konzultácii s vami zabezpečíme služby, súvisiace s výberom pozemku a tiež zvolenie správneho projektu domu tak, aby do bodky spĺňal vaše predstavy o ideálnom bývaní. Každá stavba rodinného domu je totiž odlišná a vyžaduje si osobitý prístup a naša firma vám pri výstavbe vášho domu na kľúč ponúka jednoznačne ten najlepší servis.


Rodinné domy na kľúčPrístavby a nadstavby

Ak si myslíte, že život je zmena a pohrávate sa s myšlienkou zväčšiť priestor vašej stavby nejakou prístavbou alebo nadstavbou, neváhajte sa s vašou ideou obrátiť na nás. V tejto oblasti vám vieme zabezpečiť kompletný servis a služby od naprojektovania až po úplné dokončenie. Garantujeme vám, že spoločne prídeme na optimálne riešenie, pretože spokojnosť zákazníka je naším prvoradým cieľom. Presvedčte sa o našich kvalitách a nechajte sa inšpirovať / viesť profesionálmi, pôsobiacimi na trhu už viac ako 15 rokov..


Sadrokartonárske práce

Vďaka dlhoročným skúsenostiam veľmi dobre vieme ako na montáž sadrokartónu, preto sme schopní vyhovieť vašim špeciálnym požiadavkám na montáž sadrokartónu v interiéri.Ku každej realizácii pristupujeme s rešpektom k požiadavkám zákazníka a zároveň sa snažíme, aby všetky sadrokartónové prvky v interiéri zodpovedali moderným trendom.
Našim cieľom je, aby sadrokartónové steny, ktoré sme vytvorili, ako sú aj sadrokartónové priečky, alebo stropy, ktoré delia určitý priestor vášho bývania spĺňali predovšetkým účel a boli podľa vašich požiadaviek.Omietky

Fasáda je to, pre oko pekné, čo prvé uvidí návšteva keď sa pozrie na váš dom, alebo vojde do miestnosti. Preto si obzvlášť naša spoločnosť dáva veľmi záležať na omietkach. Klientom odporúčame nami odborné poradenstvo pred nanesením omietok, či už v interiéri, alebo exteriéri.