Rodinné domy na kľúč

Stavba rodinných domov na kľúč je čoraz populárnejšia už aj v našich končinách a vďaka narastajúcemu množstvu zákaziek sa stáva relatívne cenovo dostupným riešením pre mladé i staršie rodiny.

Na internete dnes môžete nájsť množstvo firiem, ktoré vám ponúkajú výstavbu takéhoto domu. Prečo sa teda so svojím projektom obrátiť práve na JUKA stavby s.r.o? V prvom rade, v tejto sfére pôsobíme už viac ako 15. rokov a vo svojom blízkom i ďalekom okolí máme mnohých spokojných klientov, ktorí nás odporúčajú ďalej. Náš tím tvoria špičkoví odborníci, pracujúci len s kvalitným materiálom a taktiež, naša spoločnosť vám umožňuje aj naďalej sa nerušene venovať svojim každodenným povinnostiam s vedomím, že všetky dôležité činnosti zariadime my. Čo to pre vás znamená? Jednoducho zabezpečíme služby, súvisiace s výberom pozemku a tiež zvolenie správneho projektu domu tak, aby do bodky spĺňal vaše predstavy o ideálnom bývaní. Zameriavame sa na stavbu rodinných domov na kľúč po celom Slovensku a v zahraničí.

Na základe investície, ktorú do vybranej stavebnej firmy vložíte, by táto služba mala byť vždy a všade samozrejmosťou, no spoločností, ktoré tieto náležitosti dokážu naozaj aj splniť, je u nás stále veľmi málo – čo nám v konečnom dôsledku oproti nim dodáva veľkú výhodu.

U nás máte pod kontrolou cenu, pôdorys i celkový vzhľad vášho nového domu na kľúč. Každá stavba je totiž úplne odlišná a vyžaduje si osobitý prístup a naša firma vám pri výstavbe vášho domu ponúka jednoznačne ten najlepší servis. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Žiadosť o nezáväznú cenovú kalkuláciu