Zatepľovacie práce

Je všeobecne známe, že na úspešné zvládnutie akejkoľvek zákazníkovej predstavy je potrebná nielen teoretická znalosť problematiky, ale hlavne mnohoročná skúsenosť v danom odbore. A práve preto je vám k dispozícií tím skúsených odborníkov s dlhoročnou praxou v oblasti zatepľovania budov po celom Slovensku.

Tepelné straty v budovách dokážeme takýmto spôsobom znížiť až o neuveriteľných 30 percent, čo vôbec nie je zanedbateľné číslo. Zateplenie vašu stavbu taktiež chráni pred rôznymi poveternostnými vplyvmi a v neposlednom rade dokáže aj vylepšiť a zmodernizovať jej celkový optický vzhľad.

Zatepľovacie systémy všeobecne môžeme chápať ako súbor výrobkov, využívaných na tepelnú ochranu budov. Zvyčajne sa inštalujú na vonkajšiu stranu stien či stropov stavieb a aby sa s nimi lepšie spojili, obsahujú špeciálne spájacie prostriedky. Samozrejme, na všetky tieto práce sme plne certifikovaní a tak si môžete byť istí, že akákoľvek služba, ktorú vám ponúkame, bude do bodky spĺňať všetky predpísané štandardy. Tak čo, idete do toho s nami?

Žiadosť o nezáväznú cenovú kalkuláciu